Ta strona wykorzystuje tylko niezbędne pliki cookie. Dodatkowe informacje znajdują się w Polityce prywatności

fizjoterapia • osteopatia • rehabilitacja pooperacyjna • fizjoterapia stomatologiczna

Obszar pracy

W moim gabinecie możecie Państwo liczyć na indywidualne i kompleksowe podejście do Państwa dolegliwości.

Technika osteopatyczna wykonywana na czaszce

Osteopatia

Dzięki holistycznemu podejściu udaje mi się rozpoznawać ważne zależności pomiędzy strukturą ludzkiego ciała, a sposobem jego funkcjonowania. Jako Osteopata prowadzę terapię pracując na wszystkich układach w ciele człowieka. Rozumienie powiązań pomiędzy systemami organizmu na różnych jego poziomach pozwala mi osiągać efektywne wyniki terapeutyczne. Medycyna osteopatyczna dostrzega, że wiele czynników upośledza naturalną tendencję do regeneracji. Osteopatia ma na celu zatem wyzwolenie i rozwijanie wszystkich naturalnych zasobów organizmu, skupia się na pacjencie, a nie tylko na jego chorobie.

Fizjoterapia

W moim gabinecie zajmuję się również szeroko pojętą nowoczesną fizjoterapią stomatologiczną, ortopedyczną i sportową. Posiadam umiejętności pozwalające na leczenie wielu dolegliwości bólowych. Stosując techniki zaczerpnięte z licznych szkoleń i kursów, dobieram terapię dostosowaną do indywidualnych potrzeb leczenia pacjenta. Stosuję m. In. techniki mięśniowo-powięziowe, manipulacje krótkodźwigniowe (HVLA), suche igłowanie, kinesiotaping, terapię wisceralną, czaszkowo-krzyżową.

Technika fizjoterapeutyczna wykonywana na czaszce

Usunięcie bólu czy innych dolegliwości to nie koniec terapii. Dla mnie liczy się odnalezienie przyczyny problemu, dzięki czemu pacjent może być pewny, że efekt terapii będzie długotrwały. Dopiero wtedy zaczyna się u nas proces profilaktyki przed nawrotem dolegliwości oraz edukacja w ergonomii, która znacznie zmniejsza ryzyko ponownych przeciążeń.